Workshop chair dance

CO JE CHAIR DANCE?
Chair dance neboli tanec na židli je ženský styl tance, který využívá židli jako rekvizitu. Tento styl kombinuje prvky z různých tanečních forem, včetně flirt dance, jazzového tance, moderního tance. V pokročilejších choreografiích se může využít i akrobacie. Chair dance může být smyslný a elegantní, nebo dynamický a energický, v závislosti na choreografii a hudbě.
Klade důraz na smyslnost a ženskost.
 
VÝHODY CHAIR DANCE
  • Fyzická kondice: Zlepšuje flexibilitu, sílu a vytrvalost.
  • Sebevědomí: Pomáhá se ženám cítit více sebevědomě a pohodlně ve svém těle.
  • Kreativní vyjádření: Umožňuje tanečníkům vyjádřit svou kreativitu a individualitu.
CO VÁS ČEKÁ NA PRVNÍ LEKCI?
Zaktivujeme střed těla, lehce si zaposilujeme, protáhneme. Naučíme se základní práci na zemi i na židli. Nakonec se naučíme krátkou jednoduchou taneční variaci na židli, kterou si můžete pilovat kdykoliv doma, protože židli má doma každý :)
 
JAK MOC JE CHAIR DANCE NÁROČNÝ?
Budeme postupovat krok za krokem, proto je tento workshop vhodný pro kteroukoliv ženu, která chce prostě zkusit něco nového. Nezáleží na věku (chodí k nám i ženy 50+), na postavě nebo dispozicích.
 
KDO VÁS POVEDE?
Lekcí vás provede Zuzana Kňavová - zakladatelka tanečního studia Intimate, které se zaměřuje na výuku pole dance, vzdušné akrobacie a jiných tanečních stylů. Zuzka má mnohaleté zkušenosti s různými druhy tanečních stylů, vystupováním v divadle a tvorbou choreografií.
 
KDE: Grafoklub, Červený Kostelec
 
KDY: 17.6. od 19:00
 
CENA: 300,-/ 1,5 hod
 
JAK SE MOHU PŘIHLÁSIT?
Napiš rovnou Zuzce na: zuzana.knavova@gmail.com a rezervuj si své místo.