V útulných prostorách přímo v centru Pardubic a Hradce Králové se tak každý den můžete těšit na pestrou nabídku rozličných kurzů a lekcí se zkušenými instruktory.

Jsme studio s rodinnou atmosférou, vstřícným přístupem a přátelskými vztahy. Máme rádi originalitu a jedinečnost. Neděláme jen sport - společně tvoříme a kooperujeme. Každý rok lektorky i kurzistky našeho studia pracují na tématickém vystoupení, které je celoroční ukázkou studiové práce a stává se neodmyslitelnou součástí kulturního dění města.

Pořádáme pravidelné workshopy i víkendová soustředění, kde se snažíme prohlubovat taneční dovednosti a techniku.

Nová přátelství, výzvy a nádherný sport, který vás jen tak nepustí. To vše znamená být s námi. Být Intimate.

Naši lektoři

Zuzana Kňavová
majitelka studia, Pole Dance, Contempole

Osvědčení: Funkční trenér se zdravotním zaměřením (akreditace MŠMT),
Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT), Specializace mírně pokročilí

Mám mnohaleté zkušenosti v oblasti sportu a tance, proto na svých hodinách dbám hlavně na techniku ale i na hravost a kreativitu.

Vladimíra Langová
Pole Dance, Pole Fitness

Osvědčení: Instruktor fitness (akreditace MŠMT), Instruktor strečinku
Soutěžní úspěchy: 7.místo v doubles na ME pole stars 2014, 3.místo v doubles na MČR pole art 2015
Trenérské úspěchy: 2. místo amatér MČR 2017, 5. místo profesionál MČR 2018

Zaměřuji se hlavně na techniku, své hodiny zaměřuji spíše silově, i když poradit si dokážu i se sestavou na podpadcích.

Barbora Kratěnová
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor fitness (akreditace MŠMT)

Od mala jsem se věnovala převážně tanci, v němž jsem se dostala až do závodní skupiny ve street dance a hip hopu. Pole dance se věnuji 5 let, z toho 4 roky působím jako lektorka v Hradci Králové. Díky instruktorskému kurzu fitness trenéra na svých hodinách dbám hlavně na správnou techniku prvků a zároveň se snažím vést hodiny kreativně a zábavně.

Dana Petráňová
Pole Dance

Dříve jsem se věnovala krasobruslení a tanci, než jsem v roce 2011 okusila pole dance, který se pro mě stal sportem číslo jedna. Tím, že jsem povoláním doktorka, dbám na fyzickou individualitu každého jedince a snažím se uzpůsobovat hodiny dle vašich dispozic a samozřejmě také tak, aby vás hodina bavila a odcházely jste domů spokojené.

Aneta Kubíková
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor pole dance (akreditace MŠMT)

Je skvělé vidět, jaké děláte od první lekce pokroky, jakou děláte radost samy sobě. Ve svých lekcích dávám prostor vám a vašim přáním. Vždy si odnesete z hodiny něco nového a k tomu ještě příjemnou únavu a protažené tělo.  

Sabina Kocourková
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor pole dance & fitness basic

Vždy jsem tíhla k tanci a sportu. Jelikož pole dance spojuje obě tyto činnosti, byla to láska na první pohled. Na mých hodinách se vždy řádně protáhnete, ale i posilování si přijde na své. Ráda též nechávám prostor choreografiím. Nejdůležitější pro mě ale je, abyste z hodin odcházely spokojené a s dobrou náladou.

Barbora Ročňová
Pole Dance, Aerial Hoop

Osvědčení: Instruktor Pole Dance & fitness basic, 
Instruktor kondičního posilování (akreditace MŠMT)

Pole Dance dělám od roku 2013, Aerial Hoop od roku 2015. Mé lekce jsou vedeny spíše jako fitness, dbám při nich také na postupné zvyšování flexibility těla. Ke každému se snažím přistupovat individuálně a mým nejdůležitějším heslem je, aby Vás to bavilo.

Eliška Trnková

Jako malá jsem byla vedená k pohybu a láska k němu mi zůstala doposud. Nejvíce se věnuji pole dance, požárnímu sportu a atletice. S pole dance jsem začala v roce 2017 a mám touhu se neustále zlepšovat. Jsem velký perfekcionista a ráda se učím novým věcem. V současné době si dodělávám akreditovaný kurz na instruktora pole dance.

Petra Havlíčková
Pole Dance, Pole Dance pro děti

Osvědčení: Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT)

Ve školním věku jsem se věnovala závodně společenským a moderním tancům. Pole dance jsem si zamilovala už v roce 2012.

Při hodinách se zaměřuji především na kvalitu provedení a bezpečnost, zároveň se vždy snažím vyhovět i Vašemu přání a je pro mě důležitá i přátelská atmosféra.

Adéla Ďoubalová
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor Fitness (akreditace MŠMT), Aerobic Instruktor (akreditace MŠMT), Fitness Instructor (Steve Nash Fitness World Canada)

Jsem radostný sportovec tělem i duší. Od atletiky, přes fitness a tanec jsem se dostala až k pole dance, který je geniální kombinací síly, flexibility a ladnosti. Začátky mohou být náročnější, ale stojí to za to.

Barbora Knajblová
Pole Fitness

Osvědčení: Instruktor fitness (akreditace MŠMT). Soutěžní úspěchy: 3.místo v kategorii Semi-profesionál na Airy Fairy 2019, 5.místo v kategorii Semi-profesionál na Airy Fairy 2018

Před 5-ti lety jsem poprvé zavítala na Pole Dance a o rok později na Aerial Hoop, kde je kladen důraz na ladnost a flexibilitu, ale současně je potřeba i značná síla a kondice. S klienty se snažím zaměřit na zdravé zlepšení silových i kondičních dovedností a vyvážení nedostatků.

Tereza Kobrlová
Pole Dance, Strong and Flexi, Exotic a Contempole

Osvědčení: Osvědčení pro odbornost Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT), Certifikát Český svaz pole & art sports

Vybrané soutěžní úspěchy: 1. místo na mezinárodní soutěži Pole Battle Leaque 2016 a 2017, 3. místo v doubles na MČR v Pole Art 2015, 3.místo v kategorii Profesionál na MČR v Pole Sport 2016, 3.místo v Pole Art Izrael 2017, 13.místo na MS v Pole Art dvojic 2018

Jarča Topolská
Aerial Silks

Osvědčení: Lektor tance (akreditace MŠMT)

Tanci se aktivně věnuji od svých 14 let a v roce 1997 jsem začala profesionálně tančit ve sboru Východočeského divadla v Pardubicích. Po dlouholeté pohybové pauze jsem se k tanci vrátila díky Studiu Intimate, kde jsem objevila poledance a hlavně aerial silks. Šály se staly mojí novou vášní, díky nim jsem znovu našla sama sebe.

Eliška Pečenková

Instruktorkou pole dance jsem od roku 2012, ale tanci se věnuji od dětství. Svoji hodinu naplňuji všemi zkušenostmi, které jsem za ta léta učením sama sebe a jiných nasbírala. Každého z kurzu se snažím posunout vždy o kousek dál s ohledem na individuální dispozice a osobnost. Chci předat tu krásu tance každému, kdo se na mé hodině objeví a motivovat jej, aby pokračoval dál.

Helča Šindlarová
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT)

Od malička směřuji k nejrůznějším druhům tance a sportu. Důvodem, proč mě právě pole dance naprosto pohltil, je především to, že jde o kombinaci síly, flexibility, koordinace těla a tance. Kromě individuálního přístupu a zlepšování flexibility dbám na hodinách také na to, abychom si tento krásný sport užívaly a naplňoval nás radostí.