V útulných prostorách přímo v centru Pardubic a Hradce Králové se tak každý den můžete těšit na pestrou nabídku rozličných kurzů a lekcí se zkušenými instruktory.

Jsme studio s rodinnou atmosférou, vstřícným přístupem a přátelskými vztahy. Máme rádi originalitu a jedinečnost. Neděláme jen sport - společně tvoříme a kooperujeme. Každý rok lektorky i kurzistky našeho studia pracují na tématickém vystoupení, které je celoroční ukázkou studiové práce a stává se neodmyslitelnou součástí kulturního dění města.

Pořádáme pravidelné workshopy i víkendová soustředění, kde se snažíme prohlubovat taneční dovednosti a techniku.

Nová přátelství, výzvy a nádherný sport, který vás jen tak nepustí. To vše znamená být s námi. Být Intimate.

Naši lektoři

Zuzka
majitelka studia, Pole Dance, Contempole

Osvědčení: Funkční trenér se zdravotním zaměřením (akreditace MŠMT),
Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT), Specializace mírně pokročilí

Mám mnohaleté zkušenosti v oblasti sportu a tance, proto na svých hodinách dbám hlavně na techniku ale i na hravost a kreativitu.

Vlaďka
Pole Dance, Pole Fitness

Osvědčení: Instruktor fitness (akreditace MŠMT), Instruktor strečinku
Soutěžní úspěchy: 7.místo v doubles na ME pole stars 2014, 3.místo v doubles na MČR pole art 2015
Trenérské úspěchy: 2. místo amatér MČR 2017, 5. místo profesionál MČR 2018

Zaměřuji se hlavně na techniku, své hodiny zaměřuji spíše silově, i když poradit si dokážu i se sestavou na podpadcích.

Bára Kr.
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor fitness (akreditace MŠMT)

Od mala jsem se věnovala převážně tanci, v němž jsem se dostala až do závodní skupiny ve street dance a hip hopu. Pole dance se věnuji 5 let, z toho 4 roky působím jako lektorka v Hradci Králové. Díky instruktorskému kurzu fitness trenéra na svých hodinách dbám hlavně na správnou techniku prvků a zároveň se snažím vést hodiny kreativně a zábavně.

Sabča
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor pole dance & fitness basic

Vždy jsem tíhla k tanci a sportu. Jelikož pole dance spojuje obě tyto činnosti, byla to láska na první pohled. Na mých hodinách se vždy řádně protáhnete, ale i posilování si přijde na své. Ráda též nechávám prostor choreografiím. Nejdůležitější pro mě ale je, abyste z hodin odcházely spokojené a s dobrou náladou.

Bára R.
Pole Dance, Aerial Hoop

Osvědčení: Instruktor Pole Dance & fitness basic, 
Instruktor kondičního posilování (akreditace MŠMT)

Pole Dance dělám od roku 2013, Aerial Hoop od roku 2015. Mé lekce jsou vedeny spíše jako fitness, dbám při nich také na postupné zvyšování flexibility těla. Ke každému se snažím přistupovat individuálně a mým nejdůležitějším heslem je, aby Vás to bavilo.

Markéta
Pole Dance

Pole Dance se věnuji od roku 2015. Stačilo pár hodin a tento sport jsem si zamilovala. Líbí se mi na něm kombinace vlastní síly a tance. Nejvíce mě baví, jak s každou hodinou pole dance člověk dokáže pomalu posouvat svoje hranice a zpětně po nějakém čase vidí, kolik toho dokázal a jak moc se zlepšil. I po tolika letech mě tento sport stále baví. Ráda Vám předám svoje zkušenosti.

Eliška T.
Pole Dance

Jako malá jsem byla vedená k pohybu a láska k němu mi zůstala doposud. Nejvíce se věnuji pole dance, požárnímu sportu a atletice. S pole dance jsem začala v roce 2017 a mám touhu se neustále zlepšovat. Jsem velký perfekcionista a ráda se učím novým věcem. V současné době si dodělávám akreditovaný kurz na instruktora pole dance.

Jitka
Pole Dance, Pole Dance pro děti

K pole dance jsem přišla v roce 2015 a spolu s aerial hoop se pro mě stal láskou na celý život. Jsem zářným příkladem toho, že člověk bez taneční a sportovní historie se může v něčem zdokonalit i po třicítce, pokud se pro to dostatečně nadchne. Ráda vám předám to, co jsem se sama naučila a třeba ve vás zažehnu stejnou vášeň pro tento krásný sport.

Katka
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor aerobiku (akreditace MŠMT), Instruktor Dance aerobiku (akreditace MŠMT), Instruktor lyžování APUL C ( (akreditace mezinárodní organizace ISIA)

Sport miluji od dětství. Pohyb mi vždy zvedne náladu a krásně se u něj odreaguji. Poledance jsem objevila až po tom, co se mi narodily děti a naprosto mě uchvátil. Je to úžasný ženský sport a perfektní způsob jak si zpevnit tělo a zlepšit sebevědomí.

Terka F.
Pole Dance

Sport je mojí velkou vášní. Nedokážu si představit den bez pohybu. Pole dance se věnuji od roku 2014. Přinesl mi do života radost, disciplínu, nové přátele a chuť se neustále zdokonalovat. Mým mottem je: “buď lepší, než jsi byl včera”. Hodina je zaměřena na nabírání síly a zvyšování flexibility. S pokorou a trpělivostí vám ráda předám vše, co jsem se naučila já.

Lucka
Pole Dance

Osvědčení: Fitness trenér, Aerobic a Zumba instruktor, výživový specialista (vše s akreditací MŠMT)

Životem si tančím od útlého dětství. Kam až moje paměť sahá, tam je gymnastika, rytmika, aerobik a později i Zumba. Po patnácti letech lektorování různých fitness a tanečních lekcí jsem narazila i na překrásný Poledance. Pět let jsem docházela jako nadšený klient a konečně jsem  se díky Intimate rozhodla rozšířit své vědomosti i o tento krásný sport a vzít ho také z té profesní stránky. Je to vášeň a já jsem šťastná, že vám mohu předat kousek sebe na každé lekci.

Péťa
Pole Dance, Pole Dance pro děti

Osvědčení: Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT)

Ve školním věku jsem se věnovala závodně společenským a moderním tancům. Pole dance jsem si zamilovala už v roce 2012.

Při hodinách se zaměřuji především na kvalitu provedení a bezpečnost, zároveň se vždy snažím vyhovět i Vašemu přání a je pro mě důležitá i přátelská atmosféra.

Bára Kn.
Pole Fitness

Osvědčení: Instruktor fitness (akreditace MŠMT). Soutěžní úspěchy: 3.místo v kategorii Semi-profesionál na Airy Fairy 2019, 5.místo v kategorii Semi-profesionál na Airy Fairy 2018

Před 5-ti lety jsem poprvé zavítala na Pole Dance a o rok později na Aerial Hoop, kde je kladen důraz na ladnost a flexibilitu, ale současně je potřeba i značná síla a kondice. S klienty se snažím zaměřit na zdravé zlepšení silových i kondičních dovedností a vyvážení nedostatků.

Terka K.
Pole Dance, Strong and Flexi, Exotic a Contempole

Osvědčení: Osvědčení pro odbornost Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT), Certifikát Český svaz pole & art sports

Vybrané soutěžní úspěchy: 1. místo na mezinárodní soutěži Pole Battle Leaque 2016 a 2017, 3. místo v doubles na MČR v Pole Art 2015, 3.místo v kategorii Profesionál na MČR v Pole Sport 2016, 3.místo v Pole Art Izrael 2017, 13.místo na MS v Pole Art dvojic 2018

Sára Suchá
Pole Dance

Tanec byl a vždy bude mojí vášní, přála jsem si ale vyzkoušet něco úplně nového. A tak jsem narazila na studio Intimate, kde jsem objevila Poledance. Sport, který jsem si okamžitě zamilovala.
Při hodinách se zaměřuji na techniku a zlepšení flexibility, ráda ale udělám místo i choreografii jak s tyčí, tak bez.

Jarča
Aerial Silks

Osvědčení: Lektor tance (akreditace MŠMT)

Tanci se aktivně věnuji od svých 14 let a v roce 1997 jsem začala profesionálně tančit ve sboru Východočeského divadla v Pardubicích. Po dlouholeté pohybové pauze jsem se k tanci vrátila díky Studiu Intimate, kde jsem objevila poledance a hlavně aerial silks. Šály se staly mojí novou vášní, díky nim jsem znovu našla sama sebe.

Eliška P.
Pole Dance, Pole Dance pro děti

Instruktorkou pole dance jsem od roku 2012, ale tanci se věnuji od dětství. Svoji hodinu naplňuji všemi zkušenostmi, které jsem za ta léta učením sama sebe a jiných nasbírala. Každého z kurzu se snažím posunout vždy o kousek dál s ohledem na individuální dispozice a osobnost. Chci předat tu krásu tance každému, kdo se na mé hodině objeví a motivovat jej, aby pokračoval dál.

Helča
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT)

Od malička směřuji k nejrůznějším druhům tance a sportu. Důvodem, proč mě právě pole dance naprosto pohltil, je především to, že jde o kombinaci síly, flexibility, koordinace těla a tance. Kromě individuálního přístupu a zlepšování flexibility dbám na hodinách také na to, abychom si tento krásný sport užívaly a naplňoval nás radostí.

Hanča
Pole Dance

Pole dance se věnuji od roku 2018, v témže roce jsem objevila i kouzlo aerial hoop a od té doby mě tyto sporty nepřestaly fascinovat. Na pole dance se mi líbí, že jde o spojení síly, flexibility, koordinace, ale i o překonání strachu a posílení důvěry ve vlastní tělo. Člověk se neustále posouvá dál a zkouší stále náročnější a na pohled šílenější prvky. Jde sice o individuální sport, ve kterém ale nejste sami a posouváte se jako tým. Jsem moc ráda, že mohu nyní i já předávat kouzlo pole dance dál. Mým cílem je, abyste chodily z hodin spokojené a pyšné na své neustálé pokroky.