V útulných prostorách přímo v centru Pardubic a Hradce Králové se tak každý den můžete těšit na pestrou nabídku rozličných kurzů a lekcí se zkušenými instruktory.

Jsme studio s rodinnou atmosférou, vstřícným přístupem a přátelskými vztahy. Máme rádi originalitu a jedinečnost. Neděláme jen sport - společně tvoříme a kooperujeme. Každý rok lektorky i kurzistky našeho studia pracují na tématickém vystoupení, které je celoroční ukázkou studiové práce a stává se neodmyslitelnou součástí kulturního dění města.

Pořádáme pravidelné workshopy i víkendová soustředění, kde se snažíme prohlubovat taneční dovednosti a techniku.

Nová přátelství, výzvy a nádherný sport, který vás jen tak nepustí. To vše znamená být s námi. Být Intimate.

Naši lektoři

Zuzka
zakladatelka studia, Pole Dance, Pole Dance pro děti. Contempole, Pole and Show

Osvědčení: Funkční trenér se zdravotním zaměřením (akreditace MŠMT),
Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT), Specializace mírně pokročilí, Evropský certifikát absolventa první pomoci, Lektor Exotic Pole Dance

Mám mnohaleté zkušenosti v oblasti sportu a tance, proto na svých hodinách dbám hlavně na techniku ale i na hravost a kreativitu.

Vlaďka
Pole Dance, Pole Fitness

Osvědčení: Instruktor fitness (akreditace MŠMT), Instruktor strečinku
Soutěžní úspěchy: 7.místo v doubles na ME pole stars 2014, 3.místo v doubles na MČR pole art 2015
Trenérské úspěchy: 2. místo amatér MČR 2017, 5. místo profesionál MČR 2018, 1. místo masters MČR 2022, 5. místo World pole art Championship 2023, 3. místo profi Pole Contest 2023

Zaměřuji se hlavně na techniku, své hodiny zaměřuji spíše silově, i když poradit si dokážu i se sestavou na podpadcích.

Bára Kr.
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor fitness (akreditace MŠMT), Instruktor strečinku

Od mala jsem se věnovala převážně tanci, v němž jsem se dostala až do závodní skupiny ve street dance a hip hopu. Pole dance se věnuji 5 let, z toho 4 roky působím jako lektorka v Hradci Králové. Díky instruktorskému kurzu fitness trenéra na svých hodinách dbám hlavně na správnou techniku prvků a zároveň se snažím vést hodiny kreativně a zábavně.

Sabča
Pole Dance, Contempole, Strong and flexi

Osvědčení: Instruktor pole dance & fitness basic, Instruktor strečinku, Lektor Exotic Pole Dance

Soutěžní úspěchy: 4. místo v kategorii doubles na Czech Pole Championship 2019, 4. místo na Pole Battle League v kategorii profi 2020, 1. místo na Pole Battle League, profi 2022

Vždy jsem tíhla k tanci a sportu. Jelikož pole dance spojuje obě tyto činnosti, byla to láska na první pohled. Na mých hodinách se vždy řádně protáhnete, ale i posilování si přijde na své. Ráda též nechávám prostor choreografiím. Nejdůležitější pro mě ale je, abyste z hodin odcházely spokojené a s dobrou náladou.

Bára R.
Aerial Hoop

OsvědčeníInstruktor Pole Dance & fitness basic, Instruktor kondičního posilování (akreditace MŠMT), Instruktor jógy

Soutěžní úspěchy: 4 místo v aerial hoop na European Championships of air power Athletics 2016, kateg. amatér

Pole Dance dělám od roku 2013, Aerial Hoop od roku 2015. Mé lekce jsou vedeny spíše jako fitness, dbám při nich také na postupné zvyšování flexibility těla. Ke každému se snažím přistupovat individuálně a mým nejdůležitějším heslem je, aby Vás to bavilo.

Nikol
Pole dance

Osvědčení: Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT), Instruktor strečinku

Pole dance je moje láska už od roku 2017, která mi dala sebevědomí a skvělý kolektiv žen se stejnou vášní. Baví mě překonávat výzvy a do hloubky pochopit pohyb tak, aby tělu neškodil, proto se na mých lekcích můžete těšit na funkční trénink, ale taky na pořádný kotel srandy a vzájemné podpory.

K pole dance se ještě věnuji vzpírání a získané poznatky zahrnuji i do výuky pole dance.  Jsem příkladem toho, že se i člověk bez sportovní a taneční historie může v něčem posunout a předávat nabyté zkušenosti dál.

Moje motto zní “Nikdy není pozdě na své lepší já”

Markéta
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor strečinku, Evropský certifikát absolventa první pomoci

Pole Dance se věnuji od roku 2015. Stačilo pár hodin a tento sport jsem si zamilovala. Líbí se mi na něm kombinace vlastní síly a tance. Nejvíce mě baví, jak s každou hodinou pole dance člověk dokáže pomalu posouvat svoje hranice a zpětně po nějakém čase vidí, kolik toho dokázal a jak moc se zlepšil. I po tolika letech mě tento sport stále baví. Ráda Vám předám svoje zkušenosti.

Andy
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT), Instruktor strečinku, Evropský certifikát absolventa první pomoci

Pole dance se věnuji od roku 2018. Na tomto sportu si nejvíce cením flexibility a práce s vlastní váhou, a také toho, že můžete začít v jakémkoliv věku i bez předchozích sportovních zkušeností. Moje motto je "Nikdy se nevzdávej", protože následně o to větší radost máte.

Ráda bych, abyste z hodin odcházeli s úsměvem na tváři.

Jitka
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT), Instruktor strečinku, Evropský certifikát absolventa první pomoci

K pole dance jsem přišla v roce 2015 a spolu s aerial hoop se pro mě stal láskou na celý život. Jsem zářným příkladem toho, že člověk bez taneční a sportovní historie se může v něčem zdokonalit i po třicítce, pokud se pro to dostatečně nadchne. Ráda vám předám to, co jsem se sama naučila a třeba ve vás zažehnu stejnou vášeň pro tento krásný sport.

Katka
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor aerobiku (akreditace MŠMT), Instruktor Dance aerobiku (akreditace MŠMT), Instruktor strečinku, Instruktor lyžování APUL C ( (akreditace mezinárodní organizace ISIA)

Sport miluji od dětství. Pohyb mi vždy zvedne náladu a krásně se u něj odreaguji. Poledance jsem objevila až po tom, co se mi narodily děti a naprosto mě uchvátil. Je to úžasný ženský sport a perfektní způsob jak si zpevnit tělo a zlepšit sebevědomí.

Terka F.
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT)

Sport je mojí velkou vášní. Nedokážu si představit den bez pohybu. Pole dance se věnuji od roku 2014. Přinesl mi do života radost, disciplínu, nové přátele a chuť se neustále zdokonalovat. Mým mottem je: “buď lepší, než jsi byl včera”. Hodina je zaměřena na nabírání síly a zvyšování flexibility. S pokorou a trpělivostí vám ráda předám vše, co jsem se naučila já.

Lucka
Pole Dance

Osvědčení: Fitness trenér, Aerobic a Zumba instruktor, výživový specialista (vše s akreditací MŠMT)

Životem si tančím od útlého dětství. Kam až moje paměť sahá, tam je gymnastika, rytmika, aerobik a později i Zumba. Po patnácti letech lektorování různých fitness a tanečních lekcí jsem narazila i na překrásný Poledance. Pět let jsem docházela jako nadšený klient a konečně jsem  se díky Intimate rozhodla rozšířit své vědomosti i o tento krásný sport a vzít ho také z té profesní stránky. Je to vášeň a já jsem šťastná, že vám mohu předat kousek sebe na každé lekci.

Péťa
Pole Dance, Pole Dance pro děti

Osvědčení: Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT)

Ve školním věku jsem se věnovala závodně společenským a moderním tancům. Pole dance jsem si zamilovala už v roce 2012.

Při hodinách se zaměřuji především na kvalitu provedení a bezpečnost, zároveň se vždy snažím vyhovět i Vašemu přání a je pro mě důležitá i přátelská atmosféra.

Bára Kn.
Pole Fitness

Osvědčení: Instruktor fitness (akreditace MŠMT). 

Soutěžní úspěchy: 3 místo v aerial hoop na Airy Fairy 2019 semiprofesional,  1. místo v aerial hoop v Buterflly cup 2022 kategorie amatér 30+

Před 5-ti lety jsem poprvé zavítala na Pole Dance a o rok později na Aerial Hoop, kde je kladen důraz na ladnost a flexibilitu, ale současně je potřeba i značná síla a kondice. S klienty se snažím zaměřit na zdravé zlepšení silových i kondičních dovedností a vyvážení nedostatků.

Ivet
Pole Dance, Pole Dance pro děti

Osvědčení: Evropský certifikát absolventa první pomoci

V roce 2015 jsem se poprvé objevila ve studiu Intimate. Na místě, kde jsem se nadchla pro tento krásný sport - pole dance.

Na hodinách bych chtěla, abyste zapomněli na každodenní starosti a užili si svou chvilku pro sebe.

Bára K.
Pole Dance

Osvědčení: Evropský certifikát absolventa první pomoci

Vždy mě lákalo se udržovat v kondici a tento sport se mi zalíbil díky možnosti posilování těla vlastní vahou. U Pole Dance se mi líbí, že zpevňuji střed těla a i svaly, které jsem ani nevěděla, že je mám. Od dětství se věnuji plavání a jízdě na koni.
Pole dance se věnuji od roku 2017  a v hodinách se zaměřuji spíše silově, ale snažím se vyjít maximálně vstříc svým svěřenkyním. 

Iveta T.
Pole dance

Pole dance mě pohltil už v roce 2018. Vrhla jsem se do něj bez jakékoliv taneční či sportovní minulosti. Je to vzrušující sport, kde má každý možnost se zlepšit, posunout své fyzické hranice a zároveň v sobě probudit ženskost. Vzájemná motivace kolektivu, smích a radost z každého pokroku bude pak už jen třešínka na dortu, o kterou se na svých lekcích budu snažit.

Terka K.
Pole Dance, Strong and Flexi, Exotic a Contempole

Osvědčení: Osvědčení pro odbornost Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT), Certifikát Český svaz pole & art sports

Vybrané soutěžní úspěchy: 1. místo na mezinárodní soutěži Pole Battle Leaque 2016 a 2017, 3. místo v doubles na MČR v Pole Art 2015, 3.místo v kategorii Profesionál na MČR v Pole Sport 2016, 3.místo v Pole Art Izrael 2017, 13.místo na MS v Pole Art dvojic 2018

Monika
Pole dance

Osvědčení: Instruktor Poledance (akreditace MŠMT)

Sport miluji od dětství. Začínala jsem s gymnastikou, následoval volejbal a v roce 2016 jsem poprvé zkusila pole dance, zamilovala se a láska k tomuto tanci mě drží dodnes. Vedle toho si ráda zajdu do fitness centra, na kruhový trénink nebo jen tak na procházku. Pohyb patří k mému životu v jakékoliv podobě. V lekcích dbám na správné provedení prvků, ale i přátelskou atmosféru a občas ráda připravím krátké choreografie, aby ženy viděly výsledek své práce i v elegantní podobě.  Vždy je důležité, aby kurzistky odcházely s dobrým pocitem, dobrou náladou a těšily se na příští hodinu.

Gabi
Pole Dance

Osvědčení: Instruktor strečinku

Soutěžní úspěchyvítěz kategorie pole sport  amatér 2021, 3. místo profi Pole Contest 2023

Své sportovní základy jsem získala díky několikaleté praxi ve sportovní gymnastice. Na střední škole jsem brigádničila jako Gogo-dance a už tehdy mě tyč zaujala. Vrátila jsem se k ní ale až o nějakých 10 let později v roce 2016, kdy jsem začala s pole dance. V loňském roce jsem se odhodlala k první soutěži v kategorii pole sport amater, kterou jsem vyhrála a proto bych příští rok chtěla zkusit kategorii profi.

Inspiraci pro své hodiny hledám v různých oblastech jako je jóga,  cvičení na střed těla a celkově práce s vlastní vahou.

Jarča
Aerial Silks

Osvědčení: Lektor tance (akreditace MŠMT)

Tanci se aktivně věnuji od svých 14 let a v roce 1997 jsem začala profesionálně tančit ve sboru Východočeského divadla v Pardubicích. Po dlouholeté pohybové pauze jsem se k tanci vrátila díky Studiu Intimate, kde jsem objevila poledance a hlavně aerial silks. Šály se staly mojí novou vášní, díky nim jsem znovu našla sama sebe.

Monika J.
Pole dance, Pole dance pro děti, Exotic

Svou cestu s pole dancem jsem začala v roce 2019, kdy jsem se odvážila přihlásit na kurz. Přes počáteční obavy a nízké sebevědomí jsem rychle pochopila, že pole dance může dělat kdokoliv. Díky tomuto úžasnému sportu jsem zažila neuvěřitelný fyzický i psychický posun. Stejně tak, jsem si zamilovala exotic pole dance, který mi otevírá nové možnosti vyjádření a pohybu. Vymýšlení choreografií je pro mě způsobem, jak se projevit a navázat ještě hlubší vztah k tanci. A nyní Vám s láskou a trpělivostí budu ráda pomáhat na vaší vlastní cestě.

Barbora Cecílie
Pole Dance, Pole Dance pro děti

Osvědčení: Evropský certifikát absolventa první pomoci

Tančím životem již od dětství. Zatímco prvních 20 let se neslo v duchu folkloru, s mateřstvím přišla změna nejen ve mně, ale i v mém zaměření, kterým se stal Pole Dance. Tomu se věnuji od roku 2020 ve studiu Intimate, ve kterém jsem našla nadšení, které chci předávat dál.  Můžete se těšit na komplexní práci na svém těle, která vás bude posouvát dál v úrovních Pole Dance. Můžete se těšit na komplexní práci na svém těle, která vás bude postupně posouvát dál v levelech Pole Dance a vaše pokroky budeme společně uplatňovat v choreografiích.

Nat
High heels

Trenérka High Heels, Jazz-Funk, Strečink

Divadelní vysoká škola, 3 roky pedagogické praxe, 4 roky praxe v divadle jako herečka a z toho 2 roky jako choreograf.  Na Ukrajině tančila High Heels a soukromý tanec 18+, s teenagery - jazz-funk.

Adéla
Pole Dance, Pole Dance pro děti

Osvědčení: Instruktor Pole Dance (akreditace MŠMT), Instruktor strečinku, Evropský certifikát absolventa první pomoci

Přestože jsem odmala aktivní v různých sportech, počínaje závodním sjezdovým lyžováním, které vystřídal soutěžní basketball, celoživotně tíhnu k tanci. Paralelně s těmito sporty jsem se nějakou dobu věnovala různorodým druhům tance od rock 'n' rollu, standardního tance až po breakdance. Po odmlce s mateřskými povinnostmi jsem v roce 2020 objevila krásu a všestrannost pohybu pole dance. Je pro mne úžasným odreagováním a inspirací zkoušet posouvat své hranice. Tyto pocity a zkušenosti budu ráda s trpělivostí a individuálním přístupem předávat dál na svých hodinách.