Příběh našeho studia, který začal před deseti lety.

Před 10ti lety se jedna úplně obyčejná a dost často vystrašená holka rozhodla nakoupit za jediné našetřené peníze, které měla, 8 tyčí a ty každý týden na pár hodin ručně rozepřít v jednom fitku, kde platila hodinový pronájem. Než rozjela první kurz vypsala na fb událost, že se 20.3. roku 2011 bude konat 1.ukázková hodina v Pardubicích. Byl to risk, protože ty tyče nakoupila bez toho, aniž by věděla, jestli o to bude vůbec zájem. Neměla dopředu vybudovanou žádnou klientelu, žádné fanoušky. Zkrátka to zkusila a ono to vyšlo! 20.3. Před 10ti lety se naplnila tělocvična vesměs neznámými ženami, aby se většina z nich hned na místě přihlásila na historicky 1.kurz pole dance ve Východních Čechách.
Když se o pár měsíců později rozjelo více kurzů, našla prostory pro taneční studio a pojmenovala ho jménem, o kterém ještě párkrát uslyší, jestli to už není moc, ale to jméno k ní tehdy přišlo na první dobrou. A věci, které přichází na první dobrou, by se neměly zrazovat. Chtěla, aby se ženy v onom prostoru cítily své, aby společně vytvořily "intimní" prostor své duše, kde se nemusí stydět, schovávat se a přetvařovat. A tak jej pojmenovala slovem INTIMATE.
INTIMATE ale nebyla jen ona. Za těch 10 let poznala spousty skvělých bab, z nichž se některé staly lektorkami, přítelkyněmi a osudovými ženami na její cestě. Tolik lidí, zážitků, inspirace a neviditelných nitek, které provázaly spletitou síť vztahů, které fungují dodnes.
Dnes o 10 let později se naše studio studio skoro na rok zastavilo, ale já mohu s klidným srdcem říct, že tahle jízda stála a stojí za to.